Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
BossRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
DetourRated ★ 2.5
SnowdenRated ★ 3.5
The InternshipRated ★ 3.0- VirusRated ★ 2.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Spy GameRated ★ 2.5
Happy GilmoreRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 2.5