Movies
Ratings
98
At the BenchRated ★ 0.5
FlowRated ★ 4.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
No Heaven, But Love.Rated ★ 3.5
Wanee & JunahRated ★ 2.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 0.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5