Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.0
S LineRated ★ 0.5
Low LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
- ToGetHerRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Chat Hearts2HeartsRated ★ 4.0
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0