Movies
Ratings
30
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
The Quiet GirlRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 2.5