Titles you rated
ConstantineRated ★ 3.5
Indie Game: The MovieRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
TubeRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
The Soul GuardiansRated ★ 2.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 5.0
ZeitgeistRated ★ 5.0
SickoRated ★ 5.0- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 4.0