Titles you rated
Escape PlanRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.5
YamakasiRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.5
Cyborg SheRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The ProtectorRated ★ 4.0
Green LanternRated ★ 4.5
Demolition ManRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0