Movies
Ratings
154
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0