Series
Ratings
539
TriggerRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 2.0
Busted! Season 1Rated ★ 2.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
The Case Study of VanitasRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.0