Series
Ratings
105
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- 어른 김장하Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5