Series
Ratings
21
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0