Titles you rated
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5