Series
Ratings
23
Band of BrothersRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0