Series
Ratings
59
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5