Series
Ratings
28
Crime Scene 3Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 1.5