Movies
Ratings
345
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Death of a UnicornRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 4.0
DamselRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5