Movies
Ratings
19
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 0.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0