Series
Ratings
68- The ClubhouseRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Mix: Meisei StoryRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5