Movies
Ratings
58
A MuseRated ★ 2.5
My Rainy DaysRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0