Movies
Ratings
364
ArrivalRated ★ 3.0
Life LikeRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Trade Your LoveRated ★ 2.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
The HedgehogRated ★ 5.0