Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
World Theme TravelRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Made In AbyssRated ★ 2.0
AnnaRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5