Series
Ratings
103
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5- 도라에몽 19기Rated ★ 3.0
- 도라에몽 18기Rated ★ 3.0
- 도라에몽 17기Rated ★ 4.0
EntourageRated ★ 1.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 4.0