Titles you rated
MaggieRated ★ 3.5
The Poet and The BoyRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.5