Series
Ratings
94- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.0
MistyRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
The PackageRated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0