Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Pig, the Snake and the PigeonRated ★ 1.5
Dog DaysRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 5.0
In This Corner of the WorldRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5