Movies
Ratings
733
First They Killed My FatherRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
A Diamond in the RoughRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Creed IIIRated ★ 4.0