Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 1.0
BargainRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
HiddenRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 0.5
BuoyancyRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.5