Movies
Ratings
316
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Journey ThereRated ★ 4.0
Measure in LoveRated ★ 0.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
OldRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5