Titles you rated
Melo MovieRated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Spring Turns to SpringRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.5
To. JennyRated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
Page TurnerRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5