Movies
Ratings
94
Anyone But YouRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 0.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.0
TangledRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 1.5
Rules of DatingRated ★ 1.5
The Nanny DiariesRated ★ 4.0