Movies
Ratings
249- Can’t Live Without YouRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Jenny, JunoRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0