Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0