Series
Ratings
10- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5