Titles you rated
Arthur the KingRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
HuntRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 1.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0