Series
Ratings
470
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0
And Just Like That... Season 3Rated ★ 2.0
And Just Like That... Season 2Rated ★ 2.0
And Just Like That... Season 1Rated ★ 2.0
BOSSRated ★ 3.5- つばさRated ★ 2.5
Their MarriageRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5- あさが来たRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0