Movies
Ratings
451
Christmas in AugustRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 4.5
JigsawRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 2.5
In Between SeasonsRated ★ 3.0
TullyRated ★ 5.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0