Series
Ratings
259
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Unabomber: In His Own WordsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Sharp ObjectsRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.5
The ActRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 4.0