Titles you rated
HuntRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5