Titles you rated
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 4.0