Series
Ratings
32
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Tsubasa ShunraikiRated ★ 5.0
Tsubasa: Tokyo RevelationsRated ★ 5.0- xxxHOLiC Shunmuki OVARated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0