Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5