Movies
Ratings
460
Boston StranglerRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Night and FogRated ★ 4.0- InsomniaRated ★ 2.5
NotoriousRated ★ 4.5
The 400 BlowsRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- Witness for the ProsecutionRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The ApprenticeRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Third ManRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0