Titles you rated
Hi.5Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5- GentlemanRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0
SWITCHRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0