Titles you rated
Summer StrikeRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The Lies WithinRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
One Warm WordRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Acting SchoolRated ★ 4.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5