Movies
Ratings
79
Born to Be BlueRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.5
SopyonjeRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0