Series
Ratings
12
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5