Series
Ratings
41
Two WeeksRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
BrainRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 1.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0