Movies
Ratings
284
Before SunriseRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 3.5