Series
Ratings
12
Big Little LiesRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Testimony of NRated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.0
ShinzanmonoRated ★ 3.5- Akai YubiRated ★ 4.0