Movies
Ratings
577
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The MayorRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5