Series
Ratings
201
Be MelodramaticRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5- Inspector Park Moon SooRated ★ 3.5
Age of WarriorsRated ★ 3.0